eng

Pınar, Yeni Ayran Reklamında Çocukları Bilirkişi Seçti: Biz de ayrandan anlarız! << Geri Dön

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, yeni reklam filmiyle çocukların gönüllerini fethetti. Pınar Ayran’ın tasarımı yenilenerek ayran severlerle buluşan 1 litrelik şişesinin de lanse edildiği reklam filminde, çocuklar ayrana olan sevgi ve hayranlıklarını tiyatro sahnesinde dans ederek anlatıyor.
 
“Biz de ayrandan anlarız!” repliğiyle çocukları ayran konusunda bilirkişi tayin eden reklamın jingle’ı Nil Karaibrahimgil imzasını taşıyor. Ayranı içme ritüellerinin ve iç görülerinin koreografiye Ömer Yeşilbaş tarafından taşındığı reklam filminde, gösterinin ve kostümlerin renkleri ayran ambalajının renk dünyasından esinlenerek yaratıldı.
 
Pınar Ayran, yeni reklam filminde çocuklarla ailelerini bir araya getirirken karar mercii ve bilirkişi olan çocuklarını destekleyen anne-baba profili de çiziyor.
 
Reklam filmi çocukların dev bir ayran bardağını sahnede sallamalarıyla başlıyor. Ayranı büyük bir neşe ve iştahla içen çocuklar bir yandan da dans ediyorlar. Finalde özel tasarlanan ayran şapkalardan ayran içen çocuklar ayranların bitmesiyle büyük bir şaşkınlık yaşarken; anne ve babaları seyirci koltuklarında ellerinde şişe ayranlarla alkış tutarak çocuklarına eşlik ediyor.
 
Yeni 1 lt’lik ve 1,5 lt’lik kulplu ayran şişe tasarımı ve 200-300 ml’lik bardaklarda satışa sunulan Pınar Ayran çeşitlerinin tümü reklam filminde yer alıyor.
 
Pınar Ayran yeni reklam kampanyası TV, radyo, outdoor ve indoor mecralarında yürütülüyor.
Künye:
 
Reklamveren: Pınar
Reklamveren Yetkilisi: Nalan Özgür, Selen Kurus, Burcu Buyukerkmen, Yeliz Soylu
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Ekip: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Güldeniz Şeşen, Deniz Ardıç, Yaşar Ezbider, Başar Sarıkaya, Serra Akyel, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Berna Bulat
Müşteri İlişkileri: Dilek Sezen
Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar
Yönetmen: Can Ülkay
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Kullanılan Mecra: TV, açıkhava
Müzik Yapım: Jingle House
Beste: Nil Karaibrahimgil