eng

Ünite İletişim, SAP Türkiye’nin Yeni Stratejik İletişim Ortağı Oldu. << Geri Dön

Dünyanın lider kurumsal yazılım şirketi SAP, Türkiye’de inovasyona ve büyümeye odaklanacağı gelecek dönemde stratejik iletişim çalışmaları için Ünite İletişim ile anlaştı.
 
Kurumsal uygulama ve yazılım alanındaki önde gelen ürün ve servisleriyle her ölçekte ve endüstride faaliyet gösteren müşterilerinin inovasyon ve verimliliklerini artırmaya yardımcı olan SAP, kurumsal itibar yönetimi ve marka iletişimi alanlarında Ünite İletişim ile işbirliğine imza attı.
 
Ünite İletişim, SAP’nin iş yazılımları alanındaki liderliğini ülkemizde de devam ettiren SAP Türkiye’ye; Kurumsal İletişim, Pazarlama İletişimi, Proje Yönetimi, Medya İlişkileri, İç İletişim ve Kriz Yönetimi alanlarında destek verecek.
 
Bu yıl 15. yılını kutlayan Ünite İletişim, önde gelen ulusal ve uluslararası kuruluş ve markalara Kurumsal ve Pazarlama İletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.  Bu kapsamda, Kriz Yönetimi, Gündem Yönetimi, Medya İlişkileri, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim ve Etkinlik Yönetimi gibi disiplinlerle uzmanlığını sergiliyor.