eng

Bıçakcılar’dan Sosyal Medya Atağı << Geri Dön

Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi Bıçakçılar, ürün ve çözümlerini tanıtmak, müşterileriyle sosyal medya üzerinden de iletişim kurabilmek amacıyla Facebook ve Twitter hesaplarını devreye soktu.
 
Türkiye medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar, kurumsal iletişimini dijital platforma taşıdı. Günümüz dünyasında dijital iletişimin taşıdığı önemin bilinciyle Facebook ve Twitter hesaplarını açan Bıçakcılar, böylece daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.
 
Bıçakcıların sosyal medya hesapları, http://www.facebook.com/bicakcilartibbi ve http://www.twitter.com/bicakcilartibbi adreslerinden takip edilebiliyor.
 
Sosyal medya hesaplarında, takipçileriyle interaktif bir iletişim platformu oluşturmayı hedeflediklerini belirten Bıçakçılar Satış ve Pazarlama Kıdemli Direktörü Ercüment Bilgen, “Mevcut ve potansiyel müşterilerimize daha yakın olmak, onların sesine kulak vermek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek için Facebook ve Twitter’ı önümüzdeki dönemde aktif olarak kullanacağız” dedi. 
 
Bıçakcılar hakkında:
 
1959 yılından beri Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar A.Ş, akıllı, yenilikçi, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazlar üreterek ve tedarik ederek iş ortaklarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.
 
80’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi malzeme üreticisi Bıçakcılar, 54 yıldır Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üretimi gerçekleştiriyor. Son teknoloji ile donatılan 31 bin metrekare üzerine kurulu İstanbul Esenyurt Üretim Merkezi’nde kaliteli üretim ve üstün hizmet anlayışıyla, üretim yapan Bıçakçılar, 700’ü aşkın çalışan ve Türkiye genelinde 6 bölge müdürlüğü düzeyinde yaygın satış ağı ile hizmet vermektedir.
 
Ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olan Bıçakçılar, tek kullanımlık steril tıbbi ürünlerden, ameliyat masa ve lambaları gibi tıbbi cihazlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.