eng

Metro, İletişim Danışmanlığı Hizmeti İçin Ünite İletişim’i Seçti. << Geri Dön

Ünite İletişim, 29 ülkede 750’ye yakın mağazasıyla hizmet veren Metro Toptancı Market’e, Türkiye’de, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında danışmanlık ve uygulama hizmeti verecek.
 
Dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketlerinden biri olan Metro Group’un lokomotif şirketlerinden olan ve 1990 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’de 16 ilde 29 satış noktasıyla hizmet veren Metro Toptancı Market, Kurumsal ve Pazarlama İletişimi alanlarında danışmanlık ve uygulama hizmeti almak üzere Ünite İletişim ile anlaştı.
 
Ünite İletişim, ulusal ve uluslararası kuruluşların 100’e yakın markasına, Kurumsal ve Pazarlama İletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.  Bu kapsamda, Kriz Yönetimi, Gündem Yönetimi, Medya İlişkileri, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim ve Etkinlik Yönetimi gibi disiplinlerle uzmanlığını sergiliyor.
 
Metro Toptancı Market Hakkında
 
Metro Toptancı Market, dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketlerinden Metro Group’un satış şirketlerinden biridir. Metro Toptancı Market, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, fiyat-kalite-performans ilişkisini gözeterek sunmaktadır.
 
Metro Toptancı Market, 29 ülkede 750’ye yakın mağazayla hizmet vermektedir. Dünya çapında 110.000’den fazla çalışanı olan şirket, tüm dünyada 21 milyon profesyonel müşteriye hizmet vermektedir.
 
Metro Group’un lokomotif şirketi olarak kabul edilen Metro Toptancı Market, ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, yurt çapına yayılmış 29 Metro Toptancı Market mağazasında satışa sunulmaktadır. http://www.metro-tr.com www.facebook.com/Metrotoptancimarket