eng
Akçansa
Temelleri 1967 ve 1974 yıllarında Akçimento ve Çanakkale Çimento ile atılan, 1996 yılında bu iki şirketin birleşmesi sonucunda Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi konumuna gelen Akçansa, 2004 yılından bu yana Stratejik İletişim Yönetimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Lider İletişimi, İç İletişim, Medya İlişkileri, Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişimi, Pazarlama İletişimi ve Kriz İletişimi alanlarında Ünite İletişim’den destek almaktadır...
BASF
Türkiye’de 1880 yılından itibaren köklü bir geçmişe sahip olan dünyanın lider kimya şirketi BASF, 2011 yılından beri Ünite İletişim ile gerçekleştirdiği işbirliğine devam etmektedir. Ünite İletişim, iletişim faaliyetlerini BASF’nin iklimlerin korunması, enerji verimliliği, gıda ve ulaşım gibi küresel sorunlara çözüm bulma konusunda gerçekleştirilen çalışmaların artırılmasına ve markanın “Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz” misyonuna paralel olarak yürütmektedir. Ünite İletişim, izlediği devam iletişimi ile de markanın kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki faaliyetlerine yönelik iletişim çalışmalarını da sürdürmektedir.
Bosch Türkiye
Bosch Türkiye, ‘Mobilite Çözümleri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında 5 ayrı şirketle Bursa, Kocaeli, Manisa ve Tekirdağ’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Bosch Grubu, Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlamış olup, ilk fabrikasını ise 1972 yılında Bursa’da kurmuştur. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri, yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmaktadır. Böylelikle Bosch, dünya çapında “Yaşam için teknoloji’ sağlamaktadır. Bosch Türkiye’nin Bursa, Manisa ve Tekirdağ’da Ar-Ge Merkezleri bulunmaktadır. 2011 – 2012 yıllarında da Ünite’den iletişim danışmanlığı hizmeti alan Bosch, 2015 Şubat ayı itibariyle Ünite’den kurumsal itibar yönetimi ve marka iletişimi alanında hizmet alacak.
Brisa
Ünite İletişim, Türkiye’nin lider lastik üreticisi olan Brisa ile 2012’nin Mart ayından bu yana birbirinden başarılı organizasyonlara imza atmaya devam etmektedir. Faaliyetlerini “sürdürülebilir büyüme ile topluma üstün değerler sunma” misyonu çerçevesinde sürdüren Brisa’nın projelerini medyaya ve kamuoyuna duyurmak için ihtiyaç duyduğu köprü görevini Ünite İletişim başarıyla sürdürmektedir.
BSH Ev Aletleri
Türk beyaz eşya sektörüne, Avrupa'nın en çok tercih edilen markaları Bosch ve Siemens’in yanı sıra özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo ile hizmet veren BSH, 2010 yılından bu yana Ünite İletişim ile çalışmaktadır. Ünite İletişim, BSH Ev Aletleri’ne stratejik iletişim yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, liderlik iletişimi, iç iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, tasarım ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.
BUNGE
Bunge, 40 ülkede tarım ürünleri konusunda faaliyet gösteren, dünyanın en büyük bitkisel sıvı yağ, yağlı tohum ve küspe üreticilerinden biridir. Aynı zamanda Avrupa’nın lider şişelenmiş rafine bitkisel yağ tedarikçisi de olan Bunge, Türkiye’de de 2000 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin köklü markaları Komili, Kırlangıç, Sezai Ömer Madra, 2017 yılından itibaren, Bunge bünyesine katılarak tüketicisiyle buluşmaktadır.
Dalin
Nesillerdir annelerin tercihi olan Dalin bebek şampuanı bugün %50’ye yakın pazar payıyla Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanıdır. Ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığını, saç bakımından cilt bakımına, annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar genişletmiş olan Dalin; bugün bebek yağı, pişik önleyici krem, sinek kovucu sprey, ıslak havlu, bebek bakım örtüsü, göğüs pedi, bebek ve hassas ciltlere özel geliştirilen bebek deterjanı ve yumuşatıcısı gibi toplam 17 farklı kategoride, 40 farklı ürün çeşidini annelere sunan, annelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bebek bakım markasıdır. Saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel, ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş hem kaliteli hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler sunma hedefiyle ilerleyen Dalin, 2017 yılında Ünite İletişim ile çalışmaya başlamıştır.
FOX Networks Group Türkiye
FNG Türkiye; FOX TV, FOXLIFE, FX, FOXCRIME, FOXSPORTS, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Nat Geo People, BabyTV ve 24Kitchen olmak üzere toplam 10 kanal ve web siteleriyle, belgesel, dizi, eğlence ve yemek programlarından oluşan geniş bir içerik yelpazesini izleyenleriyle buluşturmaktadır. Ünite İletişim, Ekim 2016 tarihinden bu yana FOX Networks Group Türkiye’ye, Kriz İletişimi alanında danışmanlık desteği vermektedir.
Hepsiburada
Türkiye’nin lider e-ticaret markası Hepsiburada, 30 farklı kategoride 4,5 milyon ürün çeşidi ve 10 milyon ürünüyle (SKU) aylık ortalama 21 milyon ziyaretçinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Gebze’de 100 bin metrekare depolama alanıyla e-ticaretin en büyük operasyon merkezlerinden birine sahip olan Hepsiburada, üstün teknolojiye sahip altyapısıyla Türkiye’de e-ticaretin gelişimine ve dijital dönüşüme katkı sağlamaktadır. Şimdiye dek 3 kez Türkiye’nin en sevilen e-ticaret markası (Lovemark) seçilen Hepsiburada, sadece Türkiye’nin değil Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’nun da en büyük e-ticaret platformu olan Hepsiburada, 2017 yılı itibariyla Ünite İletişim ile çalışmaktadır.
Hepsiexpress
Hepsiexpress Hakkında:
Hepsiburada grup şirketi olan Hepsiexpress, e-ticaret dağıtım sektöründe kurduğu yenilikçi modelle; tüketicilerin hızlı, pratik, dakik, esnek ve güvenilir şekilde ürünlerini teslim almalarını sağlıyor. Aynı zamanda, tüketicilerin siparişlerini teslim alırken yaşadığı zaman ve mekan kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor. Hepsiexpress, 2017 yılında Ünite İletişim ile çalışmaya başlamıştır.
IKEA
‘Evinizin Her Şeyi IKEA’ sloganıyla Türkiye'de yepyeni bir dekorasyon anlayışı ve alışveriş deneyimi sunan IKEA, 8.000 çeşidi aşkın mobilya ve aksesuar ile her zevke her bütçeye hitap etmektedir. IKEA Dünya genelinde franchise sistemi ile mağazalar açarak Türkiye‘de Maya Holding A.Ş‘nin ana hissedarı olduğu MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş ile ; İstanbul’da 2, İzmir’de, Bursa’da ve Ankara’da birer olmak üzere toplam 5 mağazaya sahiptir. Türkiye’de yeni bir konsept olan Sipariş ve Teslim Noktası ile Bodrum ve Adana’da da hizmet veren IKEA Türkiye, yeni mağazalar açmak üzere yatırım çalışmalarını sürdürmektedir. Ünite İletişim, IKEA Türkiye’ye kurumsal ve marka iletişimini yönetmek üzere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Komili
Hakiki Lezzetin Sırrı Komili... Komili 1878’den beri edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile zeytinyağının en iyisini, en doğalını ve en lezzetlisini tüketicisi için özen ve sevgiyle hazırlayarak sofralara getirirken, yüzyılı aşkın süredir değişmeyen lezzetiyle tüketicisine farklı damak tatlarına hitap eden ürünler sunmaktadır. Komili, 2008 yılından beri Ünite İletişim ile birlikte çalışmayı tercih etmektedir.
Kordsa
Sabancı Holding bünyesinde 1973 yılında kurulan Kordsa, bugün dünyanın lider naylon ve polyester iplik, kord bezi ve tek kord üreticisidir. Şirket, bugün lastik takviye pazarında global lider pozisyonundadır. Dünya çapında üretilen her üç otomobil lastiğinden biri ve her iki uçak lastiğinden biri Kordsa ürünleriyle güçlendirilmektedir. Kordsa ayrıca inşaat ve kompozit güçlendirme alanlarına da odaklanmaktadır. Kordsa Ar-Ge Teknoloji Merkezi ile global takviye pazarında teknoloji trendlerini belirlemektedir. Nisan 2015 tarihinden bu yana Ünite İletişim ile stratejik iş ortaklığı yürüten Kordsa, kurumsal iletişim, medya ilişkileri ve iç iletişim alanlarında hizmet almaktadır.
MasterCard
MasterCard, ödemeler sistemi alanında faaliyet gösteren global bir teknoloji şirketidir Dünyanın en hızlı ödeme işlemleri ağına sahip MasterCard; tüketicileri, finans kuruluşlarını, iş yerlerini, kamu ve özel sektörü, 210’u aşkın ülkede ve bölgede birbirine bağlamaktadır. MasterCard'ın sunduğu ürünler ve çözümler; alışveriş, seyahat, iş ve finans yönetimi gibi günlük ticari faaliyetlerin herkes için daha kolay, daha güvenli ve daha verimli olmasını sağlamaktadır. Mastercard'ı @MasterCardHaber hesabından takip edebilir, bülten ve haber kitlerinin tamamına MasterCard Haber Odası https://newsroom.mastercard.com/eu/tr/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Metro Toptancı Market
29 ülkede 750’ye yakın mağaza ve 110.000'den fazla çalışanıyla tüm dünyada 21 milyon profesyonel müşteriye hizmet vermekte olan Metro Toptancı Market, dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketlerinden Metro Group’un satış şirketlerinden biridir. Metro Group’un lokomotif şirketi olarak kabul edilen Metro Toptancı Market, ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, yurt çapına yayılmış 35 Metro Toptancı Market mağazasında satışa sunulmaktadır. Ünite İletişim, Metro Toptancı Market’e, Türkiye’de kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir.
Nissan
Japonya’nın ikinci büyük otomotiv şirketi olan ve dünyada 267.000'den fazla çalışanı ile faaliyet gösteren Nissan, yenilikçi ve heyecan verici modellerin üretim tutkusuyla hizmet veriyor. Nissan, inovasyon ve teknolojinin herkes için heyecan yaratacak formda, ulaşılabilir hale gelmesine gayret göstererek insanların yaşamlarını zenginleştiriyor. 1993 yılından bu yana Türkiye pazarında olan Nissan, 2017 itibari ile Ünite İletişim’le çalışmaya başlamıştır.
Novartis
Sağlık alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan Novartis, Türkiye’de de ilaç sektörünün lider firmalarından biridir. Merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunan Novartis yenilikçi ilaçlar, jenerik ilaçlar ve göz sağlığı ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyüyle hastaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Dünya genelinde 180’in üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olan Novartis, tüm grup şirketlerinde yaklaşık 119.000 kişiyi istihdam etmektedir. Türkiye’de 1955 yılından bu yana üretim, pazarlama ve ilaç Ar-Ge’si faaliyetlerini yürüten Novartis’in, biri hammadde olmak üzere 4 üretim tesisi bulunmaktadır. İnsanların yaşam kalitesini artıracak ve ömürlerini uzatacak yeni yollar keşfetme misyonuyla çalışmalarını yürüten Novartis, 2016 yılında Ünite ile çalışmaya başlamıştır.
Özel Olimpiyatlar Türkiye
Temelleri 1982 yılında Prof. Dr. Hıfzı Özcan ve Sakıp Sabancı’nın önderliğinde atılan ve Onursal Başkanlığını Dilek Sabancı’nın üstlendiği Özel Olimpiyatlar Türkiye, tüm dünyada 170 ülkeye yayılmış 225 kuruluşu kanalıyla, 4,4 milyon kişiye ulaşan Uluslararası Özel Olimpiyatlar’ın (Special Olympics) Türkiye’deki tek temsilcisidir. Özel Olimpiyatlar Türkiye, zihinsel engelli bireyleri, diğer bireylerle bir araya getirip, çeşitli spor dallarında düzenli eğitim ve yarışma olanakları sağlamaktadır. Bu şekilde özel sporcuların fizik kondisyonlarını, motor becerilerini ve yeteneklerini geliştirmelerine, cesaretlerini sergilemelerine, başarılarının mutluluğunu yaşamalarına, toplum ile ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olmayı ve sosyal hayata katılımlarını sağlamayı hedeflemektedir.
Schneider Electric
Türkiye’deki tarihi Osmanlı dönemine uzanan ve enerji yönetimi konusunda uzman olan Schneider Electric’in Ünite İletişim ile 2012 yılında WFES ödül töreni için Abu Dhabi seyahatiyle başlayan iş ortaklığı, gerçekleştirilen medya çalışmaları ve organizasyonlarla devam etmektedir. Schneider Electric daha iyi bir gelecek sunmak adına konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanı sıra enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır.
StarbucksCoffee
Dünyanın en yüksek kaliteli kahvesini misafirlerine eşsiz bir deneyimle sunan ve içinde bulunduğu toplumla kurduğu bağı her geçen gün güçlendirmeyi amaçlayan Starbucks Coffee, Türkiye’de stratejik iletişim faaliyetlerini ilk mağazasını açtığı 2003 yılından bu yana Ünite İletişim ile sürdürmektedir.
Sütaş
içerik hazırlanıyor..
Temsa İş Makineleri
Temsa İş Makinaları Hakkında
Türkiye’nin önde gelen iş makinaları üreticisi Temsa İş Makinaları, iş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu ile birlikte, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.

Temsa İş Makinaları; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

2014 yılından bu yana Sabancı Topluluğu ile Japon Marubeni Gruplarının %51-%49 ortaklığında bir Türk-Japon ortaklığı olarak faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları 2017 yılı Temmuz ayı itibariyle Ünite İletişim ile çalışmaktadır.
TSKB Gayrimenkul Değerleme
TSKB tarafından değerleme hizmeti vermek amacıyla Kasım 2002’de kurulan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., stratejik iletişim faaliyetlerini 2011 yılından beri Ünite İletişim ile sürdürmektedir.
Unilever
Türkiye’deki ilk yatırımını, 1952’de gerçekleştiren Unilever, 2002 yılından beri iletişim danışmanlığı konusunda Ünite İletişim’e güvenmektedir. Ünite İletişim, Unilever’in kurumsal markasının yanında Unilever bünyesinde bulunan Sana, OMO, Yumoş, Rinso, Domestos, Cif, Cif Sunlight ve Unilever Food Solutions markalarına da iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Unilever Food Solutions
Türkiye’deki ilk yatırımını, 1952’de İstanbul/Bakırköy’de kurulan SANA fabrikasıyla gerçekleştiren Unilever, 2004 yılından beri iletişim danışmanlığı konusunda Ünite İletişim’e güvenmektedir. Ünite İletişim, Unilever’in kurumsal markasının yanında Unilever bünyesinde bulunan SANA, OMO, Yumoş, Rinso, Domestos, Cif, Cif Sunlight ve Unilever Food Solutions markalarına da iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.
ÜçS Kale Holding
Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Kale Kilit’in bünyesinde bulunan gayrimenkul stoklarının yeniden yapılandırılmasıyla 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ve 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. şirketleri kuruldu. 2014 yılında 3S Kale Enerji şirketi ile jeotermal enerji alanında yatırım yapılmaya başlandı. 2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş. kuruldu. Gayrimenkul ve enerji alanlarında faaliyet gösteren 3S Kale Holding, kentsel dönüşüm ve jeotermal enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlıyor. Ünite İletişim, 3S Kale Holding’e stratejik iletişim yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, iç iletişim, medya ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, dijital iletişim, tasarım ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.
VYŞD
Varlık Yönetim Şirketleri sektörünün gelişmesine ve işlemlerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulan Varlık Yönetimi Şirketleri Derneği ile Ünite İletişim’in, hedef kitleler nezdinde derneğin doğru algılanmasını sağlayacak şekilde, itibar yönetimi ve medya ilişkileri iletişimi alanlarındaki işbirliği Eylül 2014’den bu yana devam etmektedir.
Yatırım Finansman
Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB) öncülüğünde, 13 büyük bankanın katılımıyla 1976 yılında kurulan Yatırım Finansman 2010 yılından beri Ünite İletişim’den iletiştim danışmanlığı hizmeti almakta, ülke çapında güçlü ve yaygın hizmet ağıyla, Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden bireysel ve kurumsal yatırımcılara güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetleri sunmaktadır.